درباره ما

کیمیا نگین تیراژه

داستان ما

با رشد، موفقیت، تغییر، نوآوری، سخت­کوشی و فداکاری تعریف شده است.

ماموریت ما

پیشرو نوآوری و رشد از طریق راهکارهای کاملا مهندسی شده، ایجاد نقش محوری در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات گردشگری و ارائه مدرن­ترین و به روزترین محصولات و خدمات مشاوره طراحی و ساخت مراکز گردشگری در ایران و کشورهای در حال توسعه منطقه و نهادینه کردن سیستم هتلینگ کلیه مراکز خدماتی با همکاری مهندسان و مجربان حوزه گردشگری

ارزش ها

ما بر این باوریم که مشتریان ما شرکای تجاری، ما منابع انسانی سرمایه­ها شرکت در رقبای ما بزرگترین انگیزه ما برای نوآوری و همگی آنها در گرو عزت نفس ما است.

تاریخچه

شرکت کیمیا نگین تیراژه در سال 1386 تاسیس گردید و در زمینه مشاوره، طراحی و تجهیز هتل فعالیت خود را آغاز کرده است.

این شرکت از ابتدای تاسیس اقدام به ارائه خدمات و کالاهای روز دنیا نمود که تحول بزرگی در صنعت گردشگری کرد و بسیاری از خدمات این شرکت جز لاینفک مراکز گردشگری (هتل­ها، رستوران­ها و…) گردید.

هم اکنون این شرکت با توسعه خدمات با 12 نفر پرسنل مشغول به فعالیت است.

تجهیز هتل، تالار و رستوران

امروزه شرکت کیمیا نگین تیراژه برندی نام آشنا و قابل اعتماد در زمینه ارائه تجهیزات هتل ، تالار و رستوران و صنایع وابسته است.
همه محصولات این شرکت براساس استانداردهای هتلی و بین المللی شناسایی و تهیه گردیده . این شرکت با داشتن چندین نمایندگی داخلی و خارجی اقدام به تامین و توزیع تجهیزات هتل ، تالار و رستوران در راستای حمایت از صنعت گردشگری خصوصا هتلداری نموده و به عنوان یک شرکت کاملا تخصصی همیشه یار و یاوری برای مدیران محترم هتل ، تالار و رستوران و مراکز اقامتی و تفریحی و گردشگری بوده و هست.

یک پروژه تجهیز را می‌توان به این صورت تعریف نمود که مجموعه ای از فعالیت ها که برای دستیابی به منظور یا هدفی خاص انجام می‌گیرند. پروژه تجهیز شامل فعالیت هایی که باید در تاریخ‌های مشخص، با هزینه‌های معین و کیفیتی تعیین شده، اجرا بشوند. مدیریت پروژه تجهیز هتل تلفیقی از علم، هنر و فن است و به منظور انجام فعالیت‌های آماده سازی، نظارت و اجرای تجهیز می‌باشد. تاکید مدیریت پروژه هتل بر روی تافیق دانش، اجرا و کاربردی بودن آموزه و مدیریت صحیح می‌باشد. همچنین توجه به دانش حقوقی پروژه، اصول صحیح در پروژه و مواردی از این دست با هدف رفع خلاء موجود در فعالیت‌های اجرایی مرتبط با موازین گردشگری از دیگر اهداف این مدیریت می‌باشد.

مشاوره طراحی هتل، تالار و رستوران

امروزه نیاز صنعت هتلداری جهت مدیریت هزینه و زمان و همچنین نیروی انسانی که خود مرتبط با افزایش هزینه می باشد شناخت جامع و کامل از هتل و اجزا و تجهیزات آن می باشد. اگر به این مقوله مهم توجه نکنیم قطعا خسارات بسیار زیادی در خصوص صرف هزینه و زمان که خود تاثیر مستقیم بر استهلاک سرمایه می گذارد را خواهیم داشت . در این خصوص نقش مشاور تجهیز از ابتدا می تواند کنترل کننده و کاهش دهنده هزینه های غیر ضرور و مدیریت زمان در پروژه ها باشد .
مشاور تجهیز از یک نگاه ضمن اشراف کامل به نوع پروژه ، رتبه ، درجه و نوع کاربری و ظرفیت آن از نظر استانداردهای بین المللی و از نگاه دیگر داشتن اطلاع و آگاهی کامل از منابع تولیدی اعم از داخلی و خارجی و متریال تجهیزات و کاربرد هر یک از محصولات در جایگاه تخصصی و مناسب می تواند به خودی خود باعث مدیریت هزینه و همچنین کاهش آن به صورت معقول ، صحیح و کاملا